رد کردن لینک ها

چگونه ریش خود اصلاح کنیم

داشتن ریش و یک چهره خلاق می تواند به شما در طول روز کمک کند . شاید دوست داشته باشید در محل کار ، در مهمانی ها و همچنین در خانه و کنار کسانی که به آنها اهمیت می دهید ، فردی مرتب به نظر بیایید . مطمئنا داشتن یک ریش مناسب با صورت و نوع شخصیت شما می تواند یک موهبت باشد اما به شرطی که بتوانید با اصلاح ریش خود ظاهری مرتب داشته باشید .

به نظر اصلاح ریش کار ساده ای می باشد ، فقط کافی است تا ریش خود را بتراشید و در یک دقیقه آنرا بشورید !  اصلاح ریش به همان اندازه که به نظر می رسد ساده نیست. برای کوتاه کردن صحیح ریش و حصول اطمینان از اینکه شما به چهره ی خود آسیب نمی زنید ، مهم است که این کار را به روش درست انجام دهید .

ما به شما کمک می کنیم تا این مراحل آسان را یاد بگیرد و بتوانید اصلاح ریش را به درستی انجام دهید .

اصلاح ریش با تیغ

یک زمان خوب را انتخاب کن

هر زمان برای اصلاح ریش مناسب است ، درست است؟ جواب منفی است . اگر از زمانی که ریش خود را اصلاح کردید چندین ساعت گذشته است ، پوست زیر ریش ممکن است کمی روشن تر  از پوست صورت شما باشد . هیچ چیزی بدتر از این نیست که طاسی ریش بر روی صورت شما ظاهر شود. پوست شما نیز ممکن است در مدتی که تراشیده نشده است ، کمی حساس تر شده باشد . احتمالا دلیل آن می تواند بریدن صورت با تیغ یا ریزش مو و حتی مشکلات عصبی باشد . بهتر است که ریش را در ابتدای تعطیلات آخر هفته بپوشانید ، بنابراین به یک متخصص مراجعه کنید و اگر خواستید میتوانید پوست خود را چند روز با وسایل آرایشی بپوشانید. این همچنین به شما فرصتی می دهد تا قبل از اینکه دوستان و همکارانتان را ببینند ، شما با اعتماد به نفس خود را نشان دهید .

بخوانید  فرم صورت خود را پیدا کنید !
اصلاح ریش با ماشین

از تیغ کمتر استفاده کنید

قبل از اینکه بخواهید ریش خود را اصلاح کنید ، بهتر است که آن را با ماشین ریش تراش یا وسایل اصلاح ریش مرتب کنید . تلاش برای زدن یک ریش کامل با تیغ یا ژیلت می تواند دشوار و وقت گیر باشد.

اگر شما مجموعه ای از ماشین های ریش تراش را ندارید، بهتر است به یک آرایشگاه بروید و آنرا مرتب کنید . با این حال، بهتر است خودتان یکی از ماشین های اصلاح ریش را داشته باشید که بتوانید از این فرصت استفاده کنید تا خودتان در تراشیدن ریش حرفه ای بشوید . این مطمئنا یکی از بهترین چیزهایی است که یک مرد میتواند برای خود انجام دهد و توصیه میکنم که این کار را اغلب خودتان انجام دهید .

اصلاح ریش

همیشه بهتر است در انتهای حمام صورت خود را بشویید تا منافذ پوست باز شود .
از کرم اصلاح با کیفیت بالا استفاده کنید . برای اصلاح با استفاده از دست آزاد ، پوست خود را کنترل کنید و با دقت ریش خود را مرتب کنید . صورت خود را بشویید و برای همه نقطه های صورت را بررسی کنید اگر همه چیز به نظر درست است، توقف کنید .همچنین می توانید از برخی تمیز کننده های صورت استفاده کنید . پس از پایان دادن ، چهره را با آب سرد شستشو دهید تا منافذ را ببندید .

بخوانید  آموزش سشوار کشیدن
روغن ریش

مرطوب کردن

این مهم است حتی اگر ریش را اصلاح نکنید. همیشه از مرطوب کننده خوب پس از اصلاح استفاده کنید تا پوست مرطوب شود و تسکین دهنده باشد . استفاده از یک کرم ضد آفتاب که با SPF ساخته شده است می تواند ایده عالی برای کمک به محافظت از پوست ، در برابر خورشید باشد  .

زیبایی ریش و مو این است که این یک راه سریع و ارزان برای تغییر نگاه شما به خود باشد .

اگر بعد از اینکه ریش خود را اصلاح کردید ، میتوانید تصمیم بگیرید که یک ریش کوتاه را ترجیح می دهید یا اینکه ریش خود را رشد دهید .من توصیه می کنم ابتدا مطمئن شوید که ریش مناسب را برای شکل چهره خود انتخاب کرده اید و سپس چیزی را تغیر دهید .
می توانید به عکس های افراد مشهور نگاه کنید و برخی از مدل ها را از آن ها الهام بگیرید .

به هر حال ما امیدوار هستیم که شما از چهره خود احساس خرسندی کنید و در اجتماع اعتماد به نفس کافی داشته باشید .

امیدوارم این  آموزش آرایشگری برای شما مفید بوده باشد . تجربه های خود را در این زمینه از طریق بخش نظرات ارسال کنید و همچنین می توانید از صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.
[تعداد: 8    میانگین: 3.9/5]

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه