رد کردن لینک ها

پنج راهی که موهایتان شما را جوان تر می کند

پنج راهی که موهایتان شما را جوان تر می کند

ریختن مو

به عنوان یک مرد، ما اغلب نگران این موضوع هستیم که نکند موهایمان کم پشت شود و حتی بریزد و یا در جوانی سفید شود . البته، حفظ ذهن و بدن سالم برای جوان بودن مهم است.
مراقبت از مو و پوست ، نگه داری درست از لباس و چیز هایی از این دست نیز از عوامل کلیدی در جوانتر ماندن است اما در مورد مو داشتن یک مدل مو مناسب ، شستشوی مناسب مو و حتی رنگ کردن مو ، روشهای بسیار ارزان و آسان برای حفظ ظاهرتان در دورانی از زندگی است .

اینها پنج راه پیشنهادی ما برای موهای شما هستند که می تواند به شما کمک کند تا احساس جوانتر بودن کنید .امیدواریم با ما همراه باشید تا به خواستان برسید

Gray-Hair

1.یک مدل مو جدید انتخاب کنید

یکی از راههای جلب نظر شما و جوان به نظر رسیدن ظاهر شما این است که مدل موتان را تغییر دهید.
یک مدل موی شیک تر می تواند دست کم چندین سال از ظاهر شما کم کند فقط مطمئن شوید، مدل مویی که انتخاب کردید مناسب سن شما است . به عنوان مثال، یک آنکارد مو با ماشین صفر احتمالا بهترین گزینه برای یک مرد 45 ساله نیست ، در حالی که یک مدل کلاسیک با یک بافت مو کامل در بالای سر به خوبی جواب می دهد .
در صورت شک و تردید، نظر صادقانه آرایشگرتان را در مورد سبک انتخابی خود بپرسید. مهم این است که مطمئن شوید که مدل موی مناسب برای شیوه زندگی خود را انتخاب کرده اید، و اگر کمی مردد هستید، می توانید فکر کنید که چگونه یک موی مناسب در محل کار در داشته باشم .

2.از شر موهای سفید خلاص شوید

من فکر می کنم هیچ چیز خوش تیپ تر از یک سر زیبا با موهای تیره نباشد ، به ویژه
هنگامی که با یک مدل موی شیک همراه است. گفتنی است که موهای سفید می تواند چندین سال ظاهر شما را پیرتر نشان دهد، بنابراین ممکن است کمی اهمیت دادن به مو یک گزینه خوب باشد.
البته قبل از رنگ کردن موهای سفید چیزهایی وجود دارد که باید در نظر گرفت، مانند هزینه ،نگهداری و مرغوب بودن .

باید تصمیم بگیرید که موهای سفید را از بین ببرید و روش های مراقبت از مو به درستی انجام دهید ، شاید بگووید: من نمی توانم! من به اندازه کافی استرس دارم تا نتوانم بهترین تصمیم را بگیریم. به جای خلاص شدن از تمام مو های سفیدخود، یک آرایشگر را پیدا کنید که می تواند در چند دقیقه موهای سفید شما را با سبک خاصی کوتاه کند.

این در شما یک تغییر ایجاد می کند که می تواند تا سال ها از ظاهر خود اطمینان داشته باشید

ارایشگاه جدید

3.اصلاح کردن

در حالی که ریش و یا نوعی موی صورت می تواند شما را جذاب تر نشان دهد، من فکر می کنم موهای صورت تقریبا همیشه باعث می شود تا یک فرد پیرتر به نظر برسید. یک اصلاح خوب برای به نظر رسیدن ظاهر جوانتر را نظر بگیرید. اگر ریش یا مو زائد درصورت برای مدت طولانی داشته باشید، توصیه می کنم به آرایشگری برای انجام یک اصلاح مناسب بروید. بعداز آن احساس می کنید که این حس عالی است! و همچنین می توانید راحت تر با جامعه ارتباط برقرار کنید.

4.انجام دادن

تمیز کردن موهای زائد بدن ، باید بخشی از زمان گذاشتن ماهیانه شما برای خودتان باشد. در حال حاضر، من در مورد اهمیت بیش از حد و اصلاح همه چیز ، تا وقتی که شما به نظر برسد مثل یک مرغ پوست کنده شده باشید صحبت نمی کنم، اما فکر خوبی است انجام دادن چیزهایی که به صورت منظم احتیاج به اصلاح دارد.
اگر شما نخواهید هیچ کدام از این کارها انجام دهید ، حداقل به از بین بردن موهای زائد صورت توجه کنید  و یا حداقل برس را بردارید و موهای خود مرتب کنید. می دانم بعضی از مردم فکر می کنند که داشتن ریش به هر نحوه شخصیت را اضافه می کند، اما من فکر می کنم آنها فقط یک فرد قدیمی و ناامید را نگاه می کنند

5.حفظ سلامتی مو و پوست سر

قطعا مهم ترین بخش این مقاله این است که بتوانید مراقبت از مو و پوست سر یاد بگیرید. حمام کردن حداقل 1 بار در هفته ، استفاده نکردن از مواد و اسپری مضر برای پوست سر ، استفاده از شامپوهای مرغوب و چیزهای دیگر .

اینها همگی به شما کمک تا بتوانید اصول مراقبت از مو و پوست را به درستی انجام دهید .

دانستن اینکه چگونه مراقبت از مو و پوست خود به درستی انجام دهید یک نکته ضروری است.
پس تنها کسی که می تواند به شما کمک کند در واقع خود شما هستید.

امیدوارم این آموزش آرایشگری برای شما مفید بوده باشد . تجربه های خود را در این زمینه از طریق بخش نظرات ارسال کنید و همچنین می توانید از صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.
[تعداد: 6    میانگین: 3.7/5]

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه